Kniha návštěv

Datum: 10.11.2016

Vložil: Věra

Titulek: Kvantová fyzika

Vážená slečno nebo paní,
mohla byste mi, prosím, sdělit, na základě jakých poznatků z kvantové fyziky vychází "vaše" metoda transformace a kde jste kvantovou fyziku studovala? Velie děkuji :).

Datum: 22.01.2016

Vložil: Pavlína

Titulek: Výsledky léčby

Chtěla jsem se pochlubit. Mamčiny výsledky jsou výborné!
Vypadá to, že došlo k remisi onemocnění, což znamená, že je bez rakoviny:)
Přesně takhle jsem si to představovala...super!!!

Utekla hrobníkovi z lopaty, alespoň takhle to řekl její doktor, v červenci měla diagnostikovanou akutní rakovinu - lymfomy všude možně na těle, silně rozšířenou do kostní dřeně. Včera jsme se dozvěděly výsledky testů - testy nepotvrdily žádný degenerativní lymfocyt v těle a došlo k remisi onemocnění, což znamená dočasné vymizení příznaků nemoci. Takže bych řekla dost pozitivní, i když je stále na čem pracovat.
Děkuji všem, kteří se vlnkama podíleli na její remisi:), všichni jsme v Pavlově moc pěkně cítili, jak to potřebovala a děkuji Lenka Kršková za dlouhodobou spolupráci!

Datum: 15.12.2015

Vložil: Maky

Titulek: rameno

Několik dní jsem trpěla na bolest pravého ramene. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a chtěla se vyhnout neschopence. Proto jsem oslovila paní Lenku jestli může pomoci kvantováním. Ještě ten den byla úleva od bolesti citelná.

Datum: 07.07.2015

Vložil: Dita

Titulek: Reference

Nová reference od mojí klienty, se kterou jsem pracovala dvě hodiny na dálku přes fb.
Ahoj Leni, moc zdravím. Ráda bych napsala jak se nám vede. Po psychické - duševní strance je mi dobře a od pondělí se ještě něco změnilo, nevím co, ale pokud to tak zůstane, bude to super. Lidé se na mě usmívají, každý den zažiju nějaký malý velký zázrak, je to takové celé krásné kolem mě. Fyzický stav, je mi teď dobře, nejsem unavená, tělo funguje.
Jsem vděčná, že je mi teď fajn, že mám energii, že zvládám to, co zvládam.
Moc jsem prosila, aby mi někdo přišel do života, kdo mi ulehčí, že už v tom způsobu práce sama na sobě nemůžu, a to se stalo. Vesmír mi poslal Tebe a to je úžasné. Jen si tohle všechno uchovat.

Datum: 14.06.2015

Vložil: Lenka

Titulek: Setkání

V květnu jsem organizovala setkání lidí se zájmem o Kvantovou terapii. Níže přináším vyjádření některých z nich.
Další setkání se uskuteční v červenci.
Děkuji všem za krásné chvíle a těším se na 3 denní pobyt v červenci.

Jitka: Díky moc za krásné setkání, kvantění, posezení, nádherný výlet, atd. Bylo to opravdu super! Leni, moc se Ti to povedlo a těším se na všechny zase někdy na viděnou. Jste skvělí!

Dana: Moc moc díky Lence za organizaci a všem ostatním, že to, že se zúčastnili a měla jsem šanci je poznat. Bylo to úžasné. D

Eva: Leni, a všichni zúčastnění, Děkuji, že JSTE !! Bylo to prímové

Jana: Ďakujem všetkým, bolo to nádherné

Miluše: Leni,paráda,moc děkujem ,bylo to bezvadné, Díky za to jak jsi vše pojala.....bylo nám s vámi všemi moc dobře ...zase jsem se dost přiučila a mimochodem oči stále drží, děkuji.
Míla
Jitka: Bylo to absolutně super. Leni, jsi nejlepší organizátorka.

Lenka: Lení, děkuji za nádherný den a vše co jsi pro nás udělala, za mě den se spousty AHA momentů, krůček k splnění mých přání, S partou úžasných lidí v nádherné přírodě DĚKUJI.Datum: 14.05.2015

Vložil: Simona Jadrnková

Titulek: obchod

Tento příspěvek píšu s odstupem pár týdnů od mé kvantové terapie, protože jsem čekala jestli nastanou změny. S Lenkou jsem řešila podnikání. Mám obchod a nedařilo se mě podle představ. Lenka mi posílala vlny na větší počet zákazníků, vyšší obrat apod. a musím říct, že už pár dní po terapii mě začalo oslovovat víc klientů s poptávkou mého zboží. Tím pádem se i tržby zvýšily. Děkuji za "nastartování", zbavení se programů, které byly brzdou a pozitivní vlny.

Datum: 10.04.2015

Vložil: Kateřina

Titulek: Po terapii

Dneska odpoledne jsem byla produktivní až sama zírám!! Tuším, že v tom má prsty moje dvorní "čarodějka" Lenka Kršková :-)

Pokud na sobě pracujete, vřele doporučuji! Po hodině čarování s Lenkou se nepoznávám! Kde jsou moje bloky???

Datum: 25.02.2015

Vložil: Hanka

Titulek: Nachlazení

S Lenkou jsem řešila velké nachlazení, trápila mně i bolest hlavy...díky kvantové terapii a poslání vln nachlazení rychle odešlo a bolest hlavy přestala...navíc se cítím nabitá energií :-) Vřele doporučuji při řešení jakýchkoli problémů a Lence patří VELKÉ DÍKY ZA VŠE!!!!

Datum: 11.02.2015

Vložil: Marie

Titulek: kolena

Několik let mě trápila bolavá kolena, těžko se mi vstávalo a chodilo. Absolvovala jsem terapii přes skype u Lenky před měsícem a bolest je pryč. Děkuji a doporučuji.

Datum: 31.01.2015

Vložil: Jana

Titulek: Střeva a průjem

Dlouhodobě jsem trpěla průjmem cca 4 měsíce (8-9 krát denně na velkou = průjem). Někdy bylo hůře někdy lépe. Pak se to dostalo do fáze kdy jsem musela navštívit doktora který do mě cpal jen léky za nehorázné peníze bez výsledků (14 dnů doba léčby)..Byla jsem zoufalá...tudíž jsem se rozhodla na doporučení kontaktovat Lenku Krškovou která problém vyřešila do 2 dne :-) pomocí kvantové terapie a za to jí moc děkuju. :-)

Datum: 21.01.2015

Vložil: Ivana

Titulek: Průdušky

Dobrý den,měla jsem zánět průdušek a využila jsem "vlnění" Lenky Krškové na dálku. 13.1.2015 jsem byla ošetřena,vlny jsem vnímala dost silně,brnění v nohou a lehký vánek na prsou....po týdnu jsem úplně zdravá,žádný kašel. Děkuji Lence za kvantové vlny, posílané na dálku.Ivana

Datum: 15.01.2015

Vložil: Eva W

Titulek: Odstranění bloků

Děkuji Lence za kvantové vlny, posílané na dálku, odstranění bloků na přijímání hojnosti. Při sezení jsem pociťovala brnění v rukou, mrazení po těle, celkově jsem se vnitřně uvolnila a usmívám se ještě po několika hodinách. Díky terapii si jsem vědoma své ceny a hodnoty své práce. Přijímám a zasloužím si. Děkuji!

Datum: 12.01.2015

Vložil: Maria

Titulek: super terapia

Je to par dni čo Lenka pracovala s mojou chrbticou..bolo to užasne všetko som krasne precitila..zaroveň mi preliečila operovanu pravu nohu v ktorej mam šrouby a robili mi tam bolesti..Lenka mi tie bolesti odstranila..stiahla mi tlak v hlave z ktoreho mi hučalo v ušiach..proste poriešila mi vela mojich zdravotných problemov..takže Lenka vrela vďaka si jednička s hviezdičkou..tisiceré diiiky..

Datum: 10.01.2015

Vložil: Lenka

Titulek: Problémy s trávením, únava, nedostatok životnej energie

Sú to 4 dni, čo som absolvovala terapiu na dialku s Lenkou. Mala som problémy so žalúdkom, črevami, zle som spávala, cítila som sa úplne vyšťavená. Lenka našla príčinu môjho problému v detstve a odstránila pomocou kvantovej techniky blok, ktorý som mala v sebe asi 30 rokov. Následne ešte poriešila celú tráviacu sústavu, prešla čakry, meridiány, vliala mi energiu a poslala vlnky aj na dobrý spánok. Už počas terapie som sa cítila fantasticky, mala som v žalúdku príjemné teplo, na tvári úsmev a v duši pokoj. Lenka mi otvorila cestu a teraz je na mne, aby som po nej voľne kráčala, nevytvárala si ďalšie bloky. Ďakujem

Datum: 06.01.2015

Vložil: Lada

Titulek: ZÁZRAKY SE DĚJÍ :-).

Dnes jsem s Lenkou měla sjednanou terapii po facebooku. Musím říci, že to co se odehrálo za hodinu terapie, nezvládl nikdo za mnohem více času. Prošla jsem technikami EFT, kineziologii, různé čištění programů a nevím co ještě. Prostě všeho až až :-).

Řešily jsme jízdu autem po sněhu :-).
Musím říci, že už dnes se těším až nasednu a vyjedu. Do dnešního dne jsem měla neskutečný strach a vůbec myšlenku takovou, že autem jedu podle počasí, tudíž jen když je sucho, nebo max. prší :-). Je to jako zázrak, cítím se tak volně, nesvázaně. Je úžasné vědět, že si svůj ČAS budu řídit JÁ podle sebe a ne podle počasí.

JE TO JAKO ZÁZRAK .-).

Leni, moc a moc děkuji a přeji mnoho úspěchů, LADA :-).

Datum: 05.01.2015

Vložil: Maja

Titulek: Miluji sníh :-)

S Leničkou jsme se domluvily na terapii na dálku, původně jsem chtěla něco jiného, ale od rána mě třeštěla hlava, opět se změnilo počasí... byla jsem takový senzor, i manžel už se podle mě řídil, jak viděl, že už nejsem ok, tak věděl, že nastane změna v počasí. Po zásahu kvantovou vlnou a úžasnou masáží se celé mé tělo uvolnilo, jedné chvíli jsem měla i pocit, že jen moje hlava se vznáší v prostoru a lehká jako pírko, žádná bolest ji netíží. Moje nevolnost ustoupila a napjaté tělo se uvolnilo. Cítila jsem se báječně a díky tomu jsem se i začala "tlemit" na padající sníh, který mi už naprosto nevadil. Díky moc za úžasnou zkušenost!

Datum: 26.12.2014

Vložil: Dana

Titulek: I nemožné se stává možným

Moje první zkušenost s kvantovou vlnou byla, velmi příjemná a povzbuzující. Lenka mi poslala vlnu štěstí a radosti. Po chvilce mě začalo lehce brnět celé tělo a tento pocit mi vyvolal usměv na tváři. Celý den jsem pak měla dobrou náladu a byla jsem plna elánu. Od té doby zkoušíme posílat vlny na vše možné a nemožné a zjišťujeme, že i nemožné se stává možným. Moc Lence ještě jednou děkujeme

Datum: 27.12.2014

Vložil: Slunce života

Titulek: Re: I nemožné se stává možným

Dani, děkuji za důvěru. Ráda s vámi budu spolupracovat dále na životních změnách a posouvání vlastních hranic.

Datum: 29.11.2014

Vložil: Mira

Titulek: Dík

za rychlou a efektivní pomoc vlnami při bolesti hlavy a krční páteře.

Datum: 25.11.2014

Vložil: Veronika

Titulek: Slzení oka

Cca 5 let mi slzelo oko. Bylo to hodně nepříjemné. Po neúspěšných návštěvách u různých doktorů a několika nevydařených léčbách odborníci zhodnotily, že mi vlastně nic není. Proto jsem se rozhodla poprosit o pomoc Lenku Krškovou, která mi poslala energii, a od toho dne je to již víc jak půl roku, a oko mi ani jednou nezaslzelo :) A tímto jí za to děkuju :)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek